Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím

Developer

Společnost zakoupila v r.2005 pozemky v obci Libouchec s cílem vybudovat v tomto krásném místě pod Tiskými skalami obytnou zónu rodinných a bytových domů.

Projekt realizuje dceřiná společnost DSP-RD Libouchec s.r.o. , do které byly zakoupené pozemky vloženy. V průběhu let 2009-2010 bylo provedeno kompletní zasíťování více jak 50 vybudovaných stavebních parcel, sítě byly zkolaudovány a předány správcům.

Všechny tyto stavební parcely určené k výstavbě rodinných domů jsou vybaveny připojovacími pilířky s připojením plynu, elektřiny a telefonní linky s možností připojení internetu a TV. Všechny pozemky jsou rovněž napojeny na vodovodní řad a na splaškovou a dešťovou kanalizaci.

Prodej těchto parcel byl zahájen v roce 2011 a do konce roku 2013 jich bylo prodáno 15, přičemž na 7 z nich byly za toto období vybudovány rodinné domy.

Aktuální stav parcel nabízených k prodeji a přehled služeb, které naše dceřiná společnost nabízí, jakož i další informace, které vás mohou k dané lokalitě zajímat, najdete na webových stránkách www.dsp-rd.cz.

DeveloperDeveloperDeveloperDeveloperDeveloperDeveloperDeveloperDeveloper